
Jeśli lubisz biżuterię, która wygląda na luksusową, a jednocześnie pasuje do codziennych stylizacji, Kolczyki Sotho z różowego złota 925 są dokładnie w tym klimacie. Ten model łączy delikatny połysk z formą, która nie przytłacza - podkreśla urodę i dodaje pewności siebie, gdy chcesz wyglądać „po prostu świetnie”, bez wysiłku.
Powstały z myślą o kobietach, które cenią wysmakowane detale. Różowe złoto w próbie 925 nadaje całości ciepły, elegancki charakter, a ręczne wykonanie sprawia, że każdy egzemplarz ma swój wyjątkowy charakter.
Załóż je do pracy, na spotkanie z przyjaciółką, do letniej sukienki lub jako kropkę nad „i” do wieczorowej stylizacji. Kolczyki Sotho świetnie wyglądają zarówno solo, jak i zestawione z innymi ulubionymi dodatkami.