SOTHO
SOTHO
SOTHO to nowoczesna, designerska marka.

SOTHO to język... marka SOTHO mówi własnym językiem.

Cała oferta jest zgodna z aktualnymi trendami, a jednocześnie zachowuje swój indywidualny charakter. Największą cześć oferty stanowi modowa biżuteria damska, męska i dziecięca. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, broszki i inne. Biżuteria wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Asortyment marki to także designerskie dodatki, akcesoria, elementy wystroju wnętrz, meble i inne. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt spełniał Państwa oczekiwania.

SOTHO to synonim nowoczesnego, designerskiego, modowego, świeżego sposobu życia...
Czarna mĘska bransoletka onyks poŁysk matowy mantra mani srebro

Czarna męska bransoletka onyks połysk matowy mantra om mani srebro

projektantSOTHO
kategoriabiżuteria > męska
tagionyks mantra tybetańska męska modowa fashion
koloryczarny srebrny
69 zł
KUP CENA
Bransoletka wykonana z onyksu w połysku, jednego onyksu matowego z połyskującymi sylabami mantry tybetańskiej i zawieszki z logo marki. Na logowanej zawieszce można grawerować. Wszystkie elementy wykonane ze srebra 925.
Symbole wytłoczone na koraliku to symbole mantry Om mani padme hum. Mantra oczyszcza z egoizmu, zazdrości, egoistycznego pożądania, uprzedzeń, chciwości i nienawiści. Mantra Om mani padme hum to najbardziej znana na wschodzie mantra o działaniu oczyszczającym i ochronnym. Jej powtarzanie ma pomóc w opanowaniu umysłu, zaktywizowaniu określonej energii, uspokojeniu i oczyszczeniu. Tłumaczenie tej mantry to "Klejnot spoczywa w kwiecie lotosu" lub bardziej filozoficzne "Moc działa w człowieku'. Znaczy to, że w każdym z nas jest część wielkiej mocy, trzeba ją tylko obudzić.
Długość 20 cm.
Onyks 10 mm.
Zawieszka z logo 10 mm.
Zapakowana w eleganckie pudełeczko z logo marki.
Handmade eleganckie męska • inne przedmioty kategorii
biżuteria - męska
koszyk
zamknij